KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15903213
nr 1590 3213
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Landskap. Signerad, akvarell, 14x17 cm, yttermått inklusive ram: 19x22 cm
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:14:33
12/1 11:57:49